Ege İle Gaga Doğanın İzinde

Kutu OyunuYayınevi

Ege İle Gaga Doğanın İzinde

TRT Çocuk’un sevilen kahramanları Ege İle Gaga doğanın izinde. Çocukların merak duygularını eğlenceli yollarla harekete geçiren Ege ile Gaga bu sefer de doğada deneyimlenecek 60 eğlenceli keşif görevi ile bu kutuda.

***

Ege ile Gaga Doğanın İzinde oyunu, 4+ yaş çocukların doğa gözlem süreçlerini bir keşif macerası içinde deneyimlemesini amaçlar. Kutu içinden çıkan kartlar çocukların doğada keşfedebilecekleri, hissedebilecekleri, beş duyusuna hitap eden keşif görevleri ile donatılmıştır. Oyun kartları, okul öncesi çocuklarının da rahatlıkla oynayabilmesi için özel illüstrasyonlar ile zenginleştirilmiştir.

***

Doğanın izinde ile çocuklar, doğayı yakından gözlemleyerek, doğa ile temas halinde olacak ve doğanın eşsiz güzelliklerini keşfedecekler. Bu kartlar bitmek bilmeyen keşif serüveninde küçük kâşiflere yardımcı olacak. Seçilen karta göre bir beyaz çiçek, kuş yuvası yada gövdesi yosun tutmuş bir ağaç bulunması gerekebilir. Doğanın İzinde hem bireysel hem de bir takım oyunu olarak oynanabilir. Hafta sonlarını, teneffüsleri, doğa derslerini, tatilleri ve doğadaki tüm vakitlerinizi eğlenceli bir keşif oyunu ile zenginleştirmek isterseniz bu oyun tam size göre.

Yaş: 4+

Oyuncu Sayısı: 2+

Kutu İçeriği: 60 Adet Keşif Görevi Kartı, Broşür

Kazanımlar: StEM, Kültürel Gelişim, Kurallı Oyun, Strateji Geliştirme, Sosyal Gelişim, Odaklanma Becerisi, Doğa Eğitimi, Duyu Eğitimi

Satın Alma Seçenekleri


Weblemek Dijital Çözümler