Pırıl İle Doğayı Keşfediyorum

Etkinlik KutusuYayınevi

Pırıl İle Doğayı Keşfediyorum

Doğayı yeterince tanıyor musun? Hadi Pırıl ile doğayı gözlemle, keşfet ve fark et. Her bölümünde bilginin ve matematiğin günlük hayatta kullanılabilir yönünü keşfeden Pırıl ve arkadaşları bu sefer doğanın derinliklerinde eğlenceli ve keşif dolu bir yolculuğa çıkıyorlar. Büyütecini kap ve keşfe başla.

***

Pırıl ile Doğayı Keşfediyorum doğa gözlem kiti doğayı daha yakından inceleyip tanımak ve etkileşime geçmek için gerekli materyalleri ve kılavuzları beraberinde sunuyor. Keşif defteri ile birbirinden eğlenceli görevleri tamamlamaya çalışan çocuklar, doğadaki materyaller ile neler yapabileceklerini keşfedecekler. Büyüteç ile bu materyalleri daha yakından inceleyip, tabiat günlüğüne kayıt altına alacaklar. Bitki gözlem takvimi ile bir bitkinin büyüme serüvenine şahit olurken aynalı gözlem kutusu maketi ile canlıları daha yakından inceleme fırsatı elde edecekler. Bunlar ve daha pek çok eğlenceli aktivite kutunun içinde sizleri bekliyor.

Yaş: 6+

Oyuncu Sayısı: 1

Kutu İçeriği: Tabiat Günlüğü, Keşif Defteri, Tohum Kiti, Aynalı Gözlem Kutusu Maketi, Bez Çanta, Büyüteç, Sticker Kazanımlar: Bilimsel Düşünme, STEM, Problem Çözme, Sosyal Gelişim, Doğa Eğitimi

Satın Alma Seçenekleri


Weblemek Dijital Çözümler