USTURLAB YAZ OKULLARI

2017, 2018 ve 2019 yıllarında 8-14 yaş arası çocuklarla astronomi, sanat, drama, temel bilimler, robotik ve kodlama, üretim tasarım, akıl zeka oyunları, değerler eğitimi atölyelerinden oluşan yaz okulu programları gerçekleştirildi.

Üç yıl boyunca 200’den fazla atölye yapıldı ve 500’den fazla çocuk ile çocuklara sadece bir yaz okulu değil eşsiz bir tatil imkanı sunuldu.

Çeşitli malzemelerle üretmenin hazzını yaşayan çocuklar, drama atölyelerinde kendilerini farklı bir bakış açısıyla yansıtabilme imkanı buldu. Astronomi atölyelerinde yıldızların dünyasına eşlik eden çocuklar, kodlamanın temelleri ile tanışıp, Van Gogh ve Matrakçı Nasuh’un çalışmalarından ilhamla kendi potansiyellerini keşfettiler. Tüm bunlara ek olarak İstanbul’un müze ve ormanlarında keşifler yaptılar.

***

Çocukların tüm duyularına hitap eden, keşif odaklı atölyelerimizle kurumsal taleplere ve yaş gruplarına özel yaz ve kış okulu programlarımız hakkında ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Yenilikçi eğitim içeriklerimizi kurumsal ihtiyaçlarınıza cevap verecek şekilde uyarlamaya ve yeni programlar tasarlamaya hazırız.

Projeler

Weblemek Dijital Çözümler