YTB TEMATİK KAMP PROGRAMLARI

Üç ay süren özverili bir çalışma ile üç yaş kademesine hitap eden 3 farklı tematik kamp müfredatı hazırladık. YTB eğitim kamplarında çocuk ve gençlerle buluşturmak üzere 1, 3 ve 7 günlük tematik kamp müfredatını literatüre kazandırdık.
Uzman eğitmen ve formatör kadrosu ile okul öncesi çocukları için doğa ve sanat kampı, ilkokul çocukları için doğa bilim kampı ve ortaokul çocukları için teknoloji kampı tasarlandı. Kamp müfredatı ve uygulama aşamasında kullanılacak eğitimi destekleyici materyaller hazırlandı. Uzman eğitim yazım ekibi ile hazırlanan 3 eğitim kılavuz kitabı kaynak alınarak etkinlik kitabı, eğitimi destekleyici sunum dosyaları, broşür, afiş ve etkinlik kiti tasarlandı.

Usturlab yönetim ekibi, 5 ayrı ekipte 15 kişi ile eğitim içeriklerine uygun materyallerin hazırlığı için eş zamanlı yönetimini gerçekleştirdi.

Proje Kapsamında Tasarladığımız Materyaller / Hizmetler

-Kamp etkinlikleri

-3 adet eğitici kılavuz kitabı

-3 adet kamp katılımcı etkinlik kitabı

-Sunum dosyaları

-Broşür

-Afiş

-Eğitim kiti kutusu

***

Uzman yönetim ve eğitmen kadromuz ile yeni eğitim müfredatları hazırlamak için hazırız. Kurumsal veya bireysel hizmetlerimizden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EğitimYayın

Müşteri

YTB

Lokasyon

Ankara

Tarih

2022


Weblemek Dijital Çözümler