YTB TÜRKÇE SAATİ EĞİTİM PROGRAMI

Altı ay süren özverili bir çalışma ile ortaya çıkan iki yaş kademesine hitap eden 2 eğitim kitabı ve uygulama aşamasında kullanılacak materyalleri hazırladık. Okul Öncesi Çift Dilli Eğitimi Destek Programı kapsamında programın kurumsal kimliğini yeniden tasarladık ve müfredatlarını hazırladık.

Türkçe Saati eğitim programı projesine özel oluşturduğumuz danışman ekibimiz eğitimi müfredatnı hazırlandı. Hazırlanan 2 eğitim kılavuz kitabı kaynak alınarak öğrenci çalışma defterleri, veli ajandaları, Türkiye kültür haritası, çocuk takvimi, flash kartlar, çıkartmalı etkinlik defteri ve çevrim içi eğitmen eğitimi tasarlandı.

Usturlab yönetim ekibi 6 ayrı ekipte 16 kişi ile eğitim içeriklerine uygun materyallerin hazırlığı için eş zamanlı yönetim gerçekleştirdi. Müfredatı destekleyici 3-4 ve 5-6 yaş grubu çocuklar için öğrenci çalışma defterlerleri, ailelerin çocuklarının dil gelişimlerini takip edebilecekleri bir ajanda, ve flash kartlar tasarlandı. Türkçe dili ve kültürü haritalara taşındı.

Her bir noktası özel çizimlerle donatılmış bir kültür haritası tasarlandı.

Proje Kapsamında Tasarladığımız Materyaller / Hizmetler

-2 adet uygulayıcı kılavuz kitabı

-2 adet öğrenci çalışma defteri

-2 adet veli ajandası

-1 adet Türkiye kültür haritası

-1 adet çocuk takvimi

-1 adet çıkartmalı etkinlik kitabı

-1 adet flash kart seti

-Çevrim içi eğitmen eğitimi

***

Uzman yönetim ve eğitmen kadromuz ile yeni eğitim müfredatları hazırlamak için hazırız. Kurumsal veya bireysel hizmetlerimizden faydalanmak ve ayrıntılı bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

EğitimTicari İşletmelerYayın

Müşteri

YTB

Lokasyon

Ankara


Weblemek Dijital Çözümler